מה קורה במהלך ניתוחי הוושט?


Posted April 21, 2023 by drbardslava

ניתוח הוא הטיפול הטוב ביותר למחלות ריפלוקס. הבעיה מתפתחת כתוצאה מתפקוד של שסתום הוושט אך ניתן לשחזר את השסתום עם ניתוח.

 
ניתוח הוא הטיפול הטוב ביותר למחלות ריפלוקס. הבעיה מתפתחת כתוצאה מתפקוד של שסתום הוושט אך ניתן לשחזר את השסתום עם ניתוח.

אם אתם מחפשים את הטיפול הטוב ביותר במחלות ריפלוקס, עליכם למרפאה הכירורגית של ד"ר ברד. בעיית ריפלוקס מתחילה עם תקלה של שסתום הוושט. בעוד שתרופות ושינויים באורח החיים יכולים להביא הקלה מסוימת מהבעיה, הניתוח מספק את התוצאות הטובות ביותר בזמן הקצר ביותר האפשרי.

"מחלת ריפלוקס מתחילה בתפקוד של שסתום שנמצא בין הוושט לבטן. יש צורך בשסתום כדי למנוע את תכולת הקיבה מהבטן כדי לחזור לוושט. אולם שסתום לא תקין מאפשר לתכולת הקיבה לקפוץ חזרה לצינור הוושט ולגרום לצרבת, חומציות ואי נוחות בחזה. וצריך ליצור את השסתום כדי לספק הקלה מתמשכת, "אמר ד"ר בארד.

לד"ר בארד ניסיון רב בניתוחים בוושט. המנתח מבצע ניתוחי מחלות ריפלוקס על חולים הזקוקים להם ביותר. ניתן לשלוט במחלת ריפלוקס באמצעות תרופות ושינויים באורח החיים אך חולים צעירים יותר מומלץ לניתוח. זה בגלל שהם זקוקים לחופש מלקיחת תרופות מרובות ביום. כמו כן, זה חוסך אותם מלקיחת תרופות במשך זמן רב.

אם אתה סובל ממחלת ריפלוקס ואתה צעיר, עליך לשקול ניתוח מכיוון שהוא מספק תוצאות לאורך זמן. בעיית ריפלוקס יכולה להיות כואבת וזה יכול להקשות עליך את החיים בטווח הרחוק. אבל אין צורך לסבול מהבעיה מכיוון שיש לך אפשרות לניתוח. ד"ר בארד יכול ליצור שסתום חדש שתתפקד כראוי.

"אתה זקוק לייעוץ כירורגי לטיפול במחלות ריפלוקס. עליכם לדעת כיצד הניתוח עובד ומה התוצאות שהושגו. כמו כן, עליכם להבין את היתרונות של הניתוח. תינתן לך הרדמה כללית לניתוח ותיווצר שסתום חדש במקום השסתום הלא תקין. זה יהיה טיפול קצר שלאחריו תוכלו לנהל חיים בריאים, "אמר ד"ר בארד.

מחלת ריפלוקס דורשת טיפול כירורגי אם הטיפול התרופתי נכשל, בקע מפותח בסרעפת, או שיש סיבוכים אחרים כמו דלקת בוושט של בארט. אלה הסיטואציות שבהם הניתוח הוא האפשרות היחידה הקיימת. אתה יכול לסמוך על ד"ר בארד לניתוח.

ד"ר בארד מנוסה מאוד בניתוחים בוושט וזה ניכר מרקורד המנתח. אם יש לך בעיית ריפלוקס, אתה יכול להתייעץ עם ד"ר בארד לטיפול. המנתח ייצר שסתום חדש כך שתקבל הקלה לאורך זמן מהבעיה. לאחר יצירת השסתום, אתה יכול לנהל חיים נורמליים.

פרטי קשר:
שם עסקים: Dr. Bard Slava
כתובת: Grinspan 6, Merkaz, 4934606 ישראל
טלפון- +972547952551
דוא"ל - [email protected]
אתר: https://drbardslava.com/
-- END ---
Share Facebook Twitter
Print Friendly and PDF DisclaimerReport Abuse
Contact Email [email protected]
Issued By Dr. Bard Slava
Country Israel
Categories Health
Last Updated April 21, 2023