האם תצליחו לנחש מי מסתתר מאוחרי המסיכה? ערוץ 12 קשת בתוכנית טלויזיה חדשה


Posted December 23, 2020 by leonjohnston01

האם תצליחו לנחש מי מסתתר מאוחרי המסיכה? ערוץ 12 קשת בתוכנית טלויזיה חדשה

 
האם תצליחו לנחש מי מסתתר מאוחרי המסיכה? ערוץ 12 קשת בתוכנית טלויזיה חדשה

הזמר במסיכה, התוכנית החדשה והמפתיעה שעלתה לערוץ 12 קשת, מבוססת על פורמט קוריאני צבעוני ומצליח 'King of Mask Singer'- ובה 14 אמנים גדולים ומוכרים, עולים לבמה בתחפושת ובעילום שם- ומתחרים בתחרות שירה!
מנחה התוכנית הוא עידו רוזנבלום ופאנל השופטים מגוון ביותר: אופירה אסייג, שחר חסון, סטטיק ובן-אל תבורי וצדי צרפתי, אך הבטחה גדולה לכך שהכוכבים הגדולים- דווקא מסתתרים מאחורי המסיכה!
לשופטים, מלבד דעתם המקצועית על ביצוע השיר תפקיד חשוב נוסף- עליהם לנחש מי הזמר המסתתר מאחורי כל תחפושת, בסיום הביצוע ולפני ההדחה. גם אתם תוכלו לנסות ולנחש- עם צפייה ישירה בערוץ 12 קשת ובכל ערוצי הטלוזיה בשידור חי, מכל מקום ובזמן אמת!
בתום כל ביצועי השירים והרמזים השונים הניתנים לגבי זהותו של הזמר שאינה ידועה, מצביעים השופטים והקהל באולפן לביצוע האהוב ביותר. הזמר שקיבל את מספר ההצבעות הנמוך ביותר, מודח מהתחרות וחושף את זהותו- כך שבצפייה ישירה בזמר במסיכה בהחלט צפויות הפתעות רבות.
פרק הפתיחה זכה לאחוזי צפייה גבוהים ומרשימים. בנוסף לכך, שומרת ההפקה היטב על זהותם הסודית של משתתפי התוכנית, אשר שוהים באיזור מאובטח ונפרד, מהקהל, השופטים ואנשי ההפקה.
בתוכניות הריאליטי הטובות ביותר ובכל ערוצי הטלוזיה בשידור חי, תוכלו לצפות כבר עכשיו, באתר Israeli-tv!
צפייהישירהליגתאלופות למידע נוסף
-- END ---
Share Facebook Twitter
Print Friendly and PDF DisclaimerReport Abuse
Contact Email [email protected]
Issued By ronaldrogers7162
Country United States
Categories Business
Last Updated December 23, 2020