קבלו את פס התאורה האיכותי עם אביזרים שונים


Posted July 6, 2022 by LightOscope

מחפשים פתרון תאורה לעסק שלכם? תאורה דקורטיבית שתשפר את מערכת התאורה התעשייתית שלך? אז למה לחכות, אנחנו כאן בשביל כל אביזרי התאורה שלכם לכל מקום יחד עם פס תאורה מוגן מים.

 
מחפשים פתרון תאורה לעסק שלכם? תאורה דקורטיבית שתשפר את מערכת התאורה התעשייתית שלך? אז למה לחכות, אנחנו כאן בשביל כל אביזרי התאורה שלכם לכל מקום יחד עם פס תאורה מוגן מים.
28 ביוני 2022
We LightOScope שייכת לחברה ישראלית המתמחה בפתרונות תאורה מתקדמים (LED) משנת 1994. LightOScope היא מהחלוצות והמובילות בפיתוח ושיווק טכנולוגיות תאורה חכמות, מנורות ותאורת לד. אנו מתמחים במתן פתרונות תאורה המבוססים על טכנולוגיית מוליכים למחצה (LED), החל משלב התכנון ועד לשלב האספקה ​​והביצוע. כמו כן, חתמנו ​​על מגוון פרויקטים גדולים מול רשתות מזון, אולמות, בנקים, מרכזים רפואיים ובתי מלון ומתחייבים לליווי ויחס אישי תוך מתן פתרונות מקוריים לשביעות רצון הלקוח, המגיע גם עם פס תאורה מוגן. מים, מרגע התכנון וגם לאחר שלב המסירה. אנו כחברה עוסקים בעיקר ביבוא, ייעוץ, תכנון, ייצור והתקנת מערכות תאורה ומספקים את כל סוגי האביזרים לתאורה.
אנו מקפידים לספק ללקוחותינו כל מיני פתרונות תאורה שאינם רק מותאמים אישית אלא גם מתקדמים ומעוצבים בהתאם לעיצוב הבית האופנתי הקיים בימים אלה. אנו מספקים הכל ברמת איכות סטנדרטית כל הדברים נבדקים ומתוחזקים באופן אישי על ידי המומחים שלנו. כמו כן לצד העלות הנוחה ללקוחותינו על פי צרכיהם ודרישותיהם.
אנחנו במקום אחד סידרנו כל מיני אביזרים לתאורה על מנת להיו הידיים המסייעות שלך לאהבה והבהירות שאתה רוצה להיות לבית או למשרד החדש שלך או לחלל משלך כדי להפוך את המקום הזה למקום מאושר עבורך. עם הזמן הבנו שאנשים לא רוצים רק תאורה טובה במחיר סביר אלא גם את התאורה שניתן להשתמש בה בגינות או בכל שטח פתוח ולכן החלטנו להביא פסי תאורה אטומים למים למוצרים שלנו ולהפוך אותם למעשיים יותר לעתיד. כדי לשפר את השטח שלך או לגרום למקום התעשייתי שלך לזרוח במהלך הלילה וגם להרגיש את היופי האמיתי שלו בלילה ללא כל דאגה של גשמים או חורפים. אז בקר בחנויות שלנו או בדוק אותנו באינטרנט!
נשמח לעמוד לשירותכם
צור קשר:
רחוב Hepkan 4, ת.ד. 139
סיאט אודים 4290500
טלפון: 09-9550799
-- END ---
Share Facebook Twitter
Print Friendly and PDF DisclaimerReport Abuse
Contact Email [email protected]
Issued By LightOScope
Phone 09-9550799
Business Address מושב אודים 4290500 רח' הפקאן 4, ת.ד. 139,
Country Israel
Categories Business
Last Updated July 6, 2022